В інтер'єрі будь-якого офісу не останню роль відіграє офісний стілець. Комфортне офісне крісло запорука продуктивної роботи співробітників. Класичне крісло ідеально підійде для організації робочого простору рецепції, конференц-залів та кабінетів. Офісні стільці можуть бути різної форми та кольорів, в наш час підібрати крісло під дизайн офісу не складе жодних труднощів. Крісло офісне Остін має оригінальний дизайн: гратчастий пластиковий каркас, полозья з хромованого металу, сітчастий акрил одного шару для спинки, двошаровий для сидіння. Крісло для офісу ідеально підійде для конференц-зон, або для домашнього кабінету.
| Колір | білий |
| Матеріал на спинці | Обивка спинки із сірої сітки для комфорту та дихаючого ефекту |
| Матеріал підлокітників | з білого пластику підвищеної міцності |
| Основа | з білого пластику підвищеної міцності |
| Коліси | Поліуретанові нейлонові колеса |
| Ширина сидіння | 60 см |
| Глибина сидіння | 63 см |
| Висота спинки | 116-125 см |
| Додаткові функції | Синхронізація з можливістю налаштування комфортного кута нахилу спинки; Регулювання висоти за допомогою газліфту |
Сообщения не найдены
Укрпочта
Новая Почта
Rozetka Delivery
Турбо-доставка в течение 180 минут по Киеву
Мебель для салонов красоты в интернет-каталоге компании Туфишоп.
На витрине можно купить Офисное кресло Остин белое от известного бренда Coifin который славится дизайном.
Каждый продукт линейки «Офисные кресла» сделан по мировым стандартам качества.
Офисное кресло Мираж, Офисное кресло Спринг и Кресло ТАУЭР ВУД SDM, черный (SDMPC018WNE), а также большой выбор наименований по лучшим ценам.
Заказывая «Спрей для волос, Бренды - ESTEL Вид средств - Средняя» вместе с «столик маникюрный» быстро отправим в Николаев или другие города Украины.
«Полигель (акригель), Тип полигеля: Камуфлирующий полигель» или «ногти белый» оформляйте заказ прямо сейчас!
© 2010-2026 Tufishop.
Доступ к оптовым скидкам открывает менеджер TUFISHOP!
Жди звонка
Наш менеджер скоро с Вами свяжется!
Жди звонка
Как использовать промокод
Введите промокод в соответствующее поле перед оформлением заказа.