Для майстра будь якої кваліфікації важливо добре обладнане робоче місце. Зручний манікюрний стіл "Економ Плюс" легко складається і комфортабельно розміщується в потрібних місцях. Стіл має дві скляні полиці, де буде зручно розмістити всі потрібні пристосування. Манікюрний стіл легкий в монтажі, можливо правостороннє або лівостороннє розміщення столу, а також гарною особливістю є стільниця, обклеєна вологостійким клеєм Hranipex, що запобігає розбуханню плити від потрапляння рідини, а це сприяє тривалості початкового виду столу. Самі ящики манікюрного столу оснащені напрямними повного руху, які в свою чергу забезпечують плавне і безшумне відкривання. Каркас зі стільницею виготовлені з ДПС.
| Колір | білий (можливо підбір кольору ДСП, варіанти кольору представлені нижче) |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1100 мм (у складеному стані 420 мм) |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | немає |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 2 роки |
Ціну додаткової комплектації уточнюйте при замовленні.
Сообщения не найдены
Укрпочта
Новая Почта
Rozetka Delivery
Турбо-доставка в течение 180 минут по Киеву
Оборудование для маникюра в каталоге товаров для ногтевого сервиса Tufishop.
Вы на странице, где есть возможность выбрать Маникюрный стол складной со стеклянными полочками под лак "Эконом Плюс" MAX от лучшего производителя G.La Color который известен дизайном.
Весь ассортимент каталога «Маникюрные столы» c гарантией и прошел тщательный отбор специалистов компании.
Стол маникюрный М132 (МАХХ697), Маникюрный стол Ника (000253) и Стол маникюрный СМ-19 - белый, а также широкий выбор продукции по лучшим ценам.
При заказе «500 гель-лаков со скидкой!» или «фреза для маникюра» срочная отправка в Кропивницкий или любую область Украины.
«Маникюрные ножницы, Бренды: Staleks Pro» вместе с «подставки для педикюра» покупайте прямо сейчас!
© 2010-2026 Tufishop.
Доступ к оптовым скидкам открывает менеджер TUFISHOP!
Жди звонка
Наш менеджер скоро с Вами свяжется!
Жди звонка
Как использовать промокод
Введите промокод в соответствующее поле перед оформлением заказа.